Menu:
 
Historia

Klub powstał 17 marca 2001 roku z inicjatywy Pana Krzysztofa Sobieszczuka, który został pierwszym Prezesem klubu i jednocześnie szkoleniowcem I zespołu. Przez ponad rok trenując i uczestnicząc w różnych turniejach przygotowywaliśmy się do przystąpienia do regularnych występów ligowych.

Od sezonu 2002/03 zgłosiliśmy nasz I zespół do rozgrywek ligowych. Wystartowaliśmy w II lidze w grupie lubelskiej. Nasz pierwszy mecz rozegraliśmy w Leszkowicach z miejscowym zespołem Leszko.Mecz zakończył się remisem 3:3 a bramki dla nas w tym historycznym spotkaniu zdobyły:
Agnieszka Herda z rzutu wolnego wyrównała stan meczu na 1:1, Ewa Woch po rzucie rożnym strzałem głową na 2:1 dla nas, Anna Rut w 87 min. wyrównała na 3:3.
Skład z pierwszego meczu ligowego:
Kamila Jedut – Monika Warzocha, Monika Kasprzak, Anna Tymicka, Marlena Leszczyńska –
- Ewa Woch, Katarzyna Bielska, Paulina Dębska, Mariola Wawrzyszuk – Agnieszka Herda, Iwona Dudek
Na zmiany weszły: Karolina Marucha, Ewelina Troć, Anna Rut
Pierwsze sezony to był okres nauki i zbierania doświadczenia, po sezonie 2006/07 gdy zdobyliśmy drugie miejsce w II lidze zaczęliśmy osiągać lepsze wyniki w rozgrywkach ligowych.


W kolejnym sezonie 2007/08 wygraliśmy naszą (lubelską) grupę II ligi ale po przegranych meczach barażowych z KS Michałowo nie awansowaliśmy do I ligi.
W 2010 roku nastąpiła reorganizacja rozgrywek i najbardziej dotknęła ona grupy II ligi. Ilość grup została zmniejszona do czterech i my znaleźliśmy się w gronie tych właśnie II ligowych zespołów.
Od sezonu 2010/11 graliśmy w II lidze w grupie mazowieckiej składającej się z klubów z województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i łódzkiego. Niestety po dwóch sezonach ze względów finansowych a co za tym idzie i kadrowych, pomimo zajęcia III miejsca w sezonie 2011/12 wycofaliśmy się z II ligi.
Z klubu odeszły wszystkie zawodniczki, obecny zespół to nowe młode piłkarki.
Od sezonu 2012/13 gramy w III lidze w grupie lubelskiej i staramy się mozolnie odbudowywać.
Zaczęliśmy od poprawy strony finansowej i organizacyjnej, która jest już lepsza. Na sukcesy sportowe musimy cierpliwie pracować i czekać, chociaż już dziś nasze młode piłkarki (2001-2003) osiągają bardzo obiecujące wyniki.

Copyright©2014